Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
top of page

פילאטיס3D
פילאטיס רצועות אלסטיות

רצועה אלסטית לפילאטיס, שיקום ומתיחות
שיטת האימון פילאטיס3D - פילאטיס פונקציונאלי ב-3 מימדי תנועה

הרצועה האלסטית של סופלס, לעומת הקפיצים ומיטות פילאטיס מכשירים:

 1. משדרגת את תרגילי הפילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים, בזכות הבד הנעים למגע, המאפשר ליפוף הגוף סביב הרצועה לתנועות יותר מורכבות ופונקציונאליות כמו: רוטציות, טוויסטים במספר מישורי תנועה.

 2. לא מכאיבה ולא מושכת שערות.

 3. חיסכון בכסף - הוצאה הכספית קטנה משמעותית, לעומת קנייה ותחזוקה של המיטות.

 4. חיסכון במקום - המיטות של הפילאטיס מכשירים תופסות המון מקום. הרצועות האלסטיות מאפשרות כניסה של כמות גדולה יותר של מתאמנים בסטודיו. בנוסף, ניתן לעשות עוד שימושים בסטודיו לאימונים אחרים, לעומת המיטות המגבילות את שטח האיחסון.

 5. ניידות - הרצועות האלסטיות קלות מאוד ונכנסות לתיק - כך בקלות ניתן לעשות אימונים בכל מקום.

 6. מותאמת במיוחד לתרגילי הפילאטיס בצורה הטובה ביותר.

 7. קיימות כבר מעל ל-20 שנה, אשר במקור נועדו לשפר טכניקות תנועה של ספורטאים, לכן הן עמידות לעבודה אינטנסיבית.

 

הרצועה האלסטית מותאמת במיוחד לתרגילי פילאטיס, בצורה הטובה ביותר לחיזוק מרכז הגוף (״power house״). 


בעלת ״סופלס ישראל״: מיה תדהר - אשר בין היתר גם מגיעה מתחום הפילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים, המציאה ופיתחה את שיטת האימון: פילאטיס3D.

קיימות 2 התנגדויות שונות בצבעים שונים:

רצועה אלסטית אדומה - התנגדות קשה
רצועה אלסטית אדומה סופלס קשה.png
רצועה אלסטית צהובה - התנגדות קלה
רצועה אלסטית סופלס קלה.png

לפרטים נוספים:

050-2345686 מיה
https://www.pilates3d.co.il

סופלס ישראל.png

בוחרים סופלס

 1. ניסיון ומוניטין גבוה - חברת ״סופלס״ העולמית קיימת מעל ל- 20 שנה. היא המקור לתנועות הייחודיות של שיטת האימון שמקורה מהאבקות ולכל המצאה אחרת שנוצרה בשנים האחרונות. 

 2. איכות ללא פשרות - עמידות גבוהה המותאמת לעבודה אינטנסיבית במיוחד, לספורטאים ברמות הגבוהות ביותר.

 3. השירות הטוב ביותר - הצטרפו למיליוני לקוחות מרוצים בכל העולם, המקבלים את השירות המקצועי הטוב ביותר, הכולל אימונים ותרגילים במדיות השונות מכל העולם, עם אחריות יצרן לשנה עד שנתיים.

רצועת כוח אלסטית סופלס.jpg

מה זה ®.H.I.R.T.S ?

השם הבינלאומי המסחרי הרשום, שהביאה חברת ״סופלס״ העולמית, למערכת המשלבת רצועות אלסטיות עם אביזרים המתחברים אליהן ושיטת אימון ייחודית שכבשה מיליוני משתמשים בכל העולם. הרעיון ל- ®.H.I.R.T.S הגיע לאיוון איוונוב - בעלים ומייסד חברת ״סופלס״, כאשר היה לו חוסר בציוד בזמן שעבד עם מתאבקים צעירים בארה״ב בשנת 1999. בהתבסס על הידע שצבר, התחיל איוון לייצר רצועות אלסטיות עם אביזרים ואלמנטים שיעזרו לו לשפר את יכולות המתאבקים, בזמן שעבד כמאמן האבקות במרכז ההדרכה והחינוך האולימפי במרקט, מישיגן.

התוצאות מהאימונים מיהרו להגיע בזכות הציוד ושיטת האימון הייחודית, המשפרת יכולות ספורטיביות ואת כל מרכיבי הכושר הגופני, החל מהנוער ועד לספורטאים ברמה עולמית ולכל מי שאוהב אתגרים וכושר.

מאז הדגם הראשון, איוון המשיך לשנות ולשפר את ה- ®.H.I.R.T.S לכלי האימונים האפקטיבי ביותר ויש תוצאות להוכיח זאת בזכות מיליוני משתמשים בכל העולם שנהנים בדרך לתוצאות.

רצועה אלסטית סופלס.jpg

למה רצועת ״סופלס״ הפכה להיות כל כך פופלארית???
לא רק בזכות שיטת האימון הייחודית

 1. אחריות יצרן לשנה.

 2. בד נעים למגע - לא פוצע את העור, לא מכאיב, לא מושך את העור או השיער ואינו מחליק ע״ג הבגדים - מה שמאפשר חופש תנועה מוחלט, מגוון רחב של עבודה ותנועות מורכבות לכל הגוף, כגון: רוטציות, טוויסטים ותנועות פיתול כנגד הרצועה האלסטית, ההופכים את האימון שלכם לחוויה בטוחה.

 3. מיצוי פוטנציאל תנועתי רחב - התנועות המורכבות שרצועת סופלס מאפשרת, עובדות על מספר רב של שרירים ומפרקים בתנועה אחת, ובכך: ✔️משפרים יכולות ספורטיביות✔️מחזקים מספר מערכות תנועה בו זמנית של השרירים, העצבים ושיווי המשקל✔️מפיקים תועלת רבה יותר בזמן קצוב✔️מאפשרים עבודה אינטנסיבית מאוד ושריפת קלוריות מוגברת✔️עובדים על כל מרכיבי הכושר✔️מובילים לעלייה בחילוף חומרים והורדה באחוזי שומן, בזכות תהליך שיקום ובניית שריר בסיום האימון.

 4. היפואלרגנית - לעומת גומייה, הרצועה אינה גורמת לתגובות אלרגיות או לגירויים בעור. ללא ריח של כימיקלים, קלה לניקוי וכביסה.

 5. עמידות גבוהה - רצועת סופלס עמידה יותר מגומי ולא נסדקת. הבד החזק והעמיד שלה עוטף את הגומייה, שומר עליה מקרעים ובולם אותה ממתיחת יתר על המידה.

 6. להתאמן בכל מקום - עם הרצועה של סופלס מקבלים אימון אינטנסיבי בכל מקום. בזכות הלולאות שלה, ניתן לחבר אותה במהירות ובקלות לכל עוגן, כגון: סולם, עץ, דלת, עמוד וכו׳. קלה במיוחד ונכנסת לכל תיק.

 7. חסכונית - השקעה חד פעמית למוצר שישרת אתכם לשנים רבות ותחסוך כסף מתשלומים למועדוני כושר.

 8. רב תכליתית - רצועת סופלס יעילה מאוד לכל סוגי האימונים: היט / טבטה, כוח, פונקציונאלי, סופר סט, פילאטיס, גמישות, שיקום ועוד.

 9. מגוון תרגילים אינסופי - חיבור הרצועה האלסטית לכל מיקום וגובה מאפשר להרגיש את ההתנגדות מכל הכיוונים, המישורים והזוויות (לעומת רצועות תלייה או משקולות) לכל קבוצות השרירים בגוף, הגדולות והקטנות, עם דגש לשרירים העמוקים - שרירי הליבה (CORE) החשובים. 

 10. אופטימלית - העבודה עם רצועות אלסטיות מתבססת על עקרון ההתנגדות המשתנה / עולה. בניגוד למשקולות, רצועות אלסטיות מספקות התנגדות אשר עולה ככל שהשריר מתקצר, המובילה לגירוי גבוה של מערכת העצבים ומפעילה בתגובה יותר יחידות מוטוריות בשריר. התוצאה: שיפור בכוח השרירים.

 11. חיזוק המפרקים בטווחים אופטימליים - האפשרות לעבודה בטווחי תנועה אופטימליים מלאים, מייצרת רמה גבוהה של ייצוב וכהכנה מקסימלית לחימום המפרק לפני אימון, תנועות או תרגילים עצימים יותר, כגון: לחיצת חזה כנגד משקל, הטלת כידון ועוד.

 12. יעילות - בעת ביצוע תנועה מהירה עם משקולות, מרב היחידות המוטוריות בשריר מגויסות בתחילת התנועה של התרגיל, על מנת להשיג תנופה שתאפשר את המשך ביצועו. לעומת זאת, ההתנגדות של הרצועה האלסטית מאפשרת גירוי לאורך כל טווח התנועה, וגורמת לשרירים להתכווץ בעוצמה לאורך כל התנועה, כך שאי אפשר לזייף.

 13. בטיחותית - רצועת סופלס מונעת נזקים ופציעות.✔️מפחיתה עומס מהמפרקים ומורידה את הסיכון לפציעה ✔️משקולת יכולה ליפול ולפצוע ✔️הידית סביב מפרק כף היד של הרצועה האלסטית, מונעת נזקים במקרה של שחרור מהאחיזה.

 14. מוטיבציה - האביזרים שניתן לחבר, לוקחים את התרגילים שלב 1 קדימה ומאפשרים גיוון, אתגר, הנאה ומוטיבציה להתאמן.

 15. לכל הרמות והגילאים - הרצועה האלסטית מתאימה את עצמה למשתמש, בזכות האלסטיות המיוחדת והאפשרות לשינוי התנגדות מהיר.

*אחריות יצרן לשנתים על ציוד העשוי מעור, ושנה על שאר הציוד

bottom of page