Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
top of page

מערכת הרצועות האלסטיות של חברת סופלס -
H.I.R.T.S.® - High Intensity Rope Training System

חווית אימון חדר כושר שלם - בתיק 1!

ערכות תיקים מוזלות

רצועת התנגדות אלסטית חברת סופלס
רצועת התנגדות אלסטית חברת סופלס
תיק אימון רצועות אלסטיות סופלס
תיק ״פייטר״
 • זוג רצועות אלסטיות.

 • רצועת עוגן / הארכה (לדלת / לעץ).

תיק אימון רצועות אלסטיות קליימבר סופלס
תיק ״קליימבר״
 • 2 / 3 / 4  רצועות אלסטיות.

 • רצועת עוגן / הארכה (לדלת / לעץ).

 • חבל משיכה (טיפוס).​

תיק אימון רצועות אלסטיות קרוסבואו סופלס
תיק ״קרוסבואו״
 • 1 / 2 / 4  רצועות אלסטיות.

 • רצועת עוגן / הארכה (לדלת / לעץ).

 • מוט מתכת (בר) + נרתיק.

תיק אימון רצועות אלסטיות באטל סופלס
תיק ״באטלר״
 • 4 רצועות אלסטיות.

 • רצועת עוגן / הארכה (לדלת / לעץ).

 • זוג משקוליות חול.

תיק אימון רצועות אלסטיות ספיד סופלס
תיק ״ספיד״
 • זוג רצועות אלסטיות.

 • רצועת עוגן / הארכה (לדלת / לעץ).

 • חגורת מותן מתכווננת.

תיק אימון תחנות רצועות אלסטיות סופלס
תיק אימון תחנות ״סטרונג הכל כלול״
 • 6 רצועות אלסטיות.

 • רצועת עוגן / הארכה (לדלת / לעץ).

 • מוט מתכת (בר) + נרתיק.

 • חגורת מותן מתכווננת.

 • חבל משיכה (טיפוס).

 • זוג ידיות עץ.

 • זוג סוגרים לקרסולים.

 • זוג משקוליות חול.​

*בכל קניית רצועה אלסטית תינתן:

כניסה חינם לתוכניות האימונים.
הנחה לקורס מערכת רצועות אלסטיות.

הקורס הבינלאומי היחידי למערכת רצועות אלסטיות ®.H.I.R.T.S
עפ״י ממציא שיטת האימון
מאושר ע״י ארגוני הכושר המובילים בעולם

סופלס ישראל.png
בוחרים סופלס
 1. ניסיון ומוניטין גבוה - חברת ״סופלס״ העולמית קיימת מעל ל- 20 שנה. היא המקור לתנועות הייחודיות של שיטת האימון שמקורה מהאבקות ולכל המצאה אחרת שנוצרה בשנים האחרונות. 

 2. איכות ללא פשרות - עמידות גבוהה המותאמת לעבודה אינטנסיבית במיוחד, לספורטאים ברמות הגבוהות ביותר.

 3. השירות הטוב ביותר - הצטרפו למיליוני לקוחות מרוצים בכל העולם, המקבלים את השירות המקצועי הטוב ביותר, הכולל אימונים ותרגילים במדיות השונות מכל העולם, עם אחריות יצרן לשנה עד שנתיים.

רצועת כוח אלסטית סופלס.jpg
מה זה ®.H.I.R.T.S ?

השם הבינלאומי המסחרי הרשום, שהביאה חברת ״סופלס״ העולמית, למערכת המשלבת רצועות אלסטיות עם אביזרים המתחברים אליהן ושיטת אימון ייחודית שכבשה מיליוני משתמשים בכל העולם. הרעיון ל- ®.H.I.R.T.S הגיע לאיוון איוונוב - בעלים ומייסד חברת ״סופלס״, כאשר היה לו חוסר בציוד בזמן שעבד עם מתאבקים צעירים בארה״ב בשנת 1999. בהתבסס על הידע שצבר, התחיל איוון לייצר רצועות אלסטיות עם אביזרים ואלמנטים שיעזרו לו לשפר את יכולות המתאבקים, בזמן שעבד כמאמן האבקות במרכז ההדרכה והחינוך האולימפי במרקט, מישיגן.

התוצאות מהאימונים מיהרו להגיע בזכות הציוד ושיטת האימון הייחודית, המשפרת יכולות ספורטיביות ואת כל מרכיבי הכושר הגופני, החל מהנוער ועד לספורטאים ברמה עולמית ולכל מי שאוהב אתגרים וכושר.

מאז הדגם הראשון, איוון המשיך לשנות ולשפר את ה- ®.H.I.R.T.S לכלי האימונים האפקטיבי ביותר ויש תוצאות להוכיח זאת בזכות מיליוני משתמשים בכל העולם שנהנים בדרך לתוצאות.

רצועה אלסטית סופלס.jpg
למה רצועת ״סופלס״ הפכה להיות כל כך פופלארית???
לא רק בזכות שיטת האימון הייחודית
 1. אחריות יצרן לשנה.

 2. בד נעים למגע - לא פוצע את העור, לא מכאיב, לא מושך את העור או השיער ואינו מחליק ע״ג הבגדים - מה שמאפשר חופש תנועה מוחלט, מגוון רחב של עבודה ותנועות מורכבות לכל הגוף, כגון: רוטציות, טוויסטים ותנועות פיתול כנגד הרצועה האלסטית, ההופכים את האימון שלכם לחוויה בטוחה.

 3. מיצוי פוטנציאל תנועתי רחב - התנועות המורכבות שרצועת סופלס מאפשרת, עובדות על מספר רב של שרירים ומפרקים בתנועה אחת, ובכך: ✔️משפרים יכולות ספורטיביות✔️מחזקים מספר מערכות תנועה בו זמנית של השרירים, העצבים ושיווי המשקל✔️מפיקים תועלת רבה יותר בזמן קצוב✔️מאפשרים עבודה אינטנסיבית מאוד ושריפת קלוריות מוגברת✔️עובדים על כל מרכיבי הכושר✔️מובילים לעלייה בחילוף חומרים והורדה באחוזי שומן, בזכות תהליך שיקום ובניית שריר בסיום האימון.

 4. היפואלרגנית - לעומת גומייה, הרצועה אינה גורמת לתגובות אלרגיות או לגירויים בעור. ללא ריח של כימיקלים, קלה לניקוי וכביסה.

 5. עמידות גבוהה - רצועת סופלס עמידה יותר מגומי ולא נסדקת. הבד החזק והעמיד שלה עוטף את הגומייה, שומר עליה מקרעים ובולם אותה ממתיחת יתר על המידה.

 6. להתאמן בכל מקום - עם הרצועה של סופלס מקבלים אימון אינטנסיבי בכל מקום. בזכות הלולאות שלה, ניתן לחבר אותה במהירות ובקלות לכל עוגן, כגון: סולם, עץ, דלת, עמוד וכו׳. קלה במיוחד ונכנסת לכל תיק.

 7. חסכונית - השקעה חד פעמית למוצר שישרת אתכם לשנים רבות ותחסוך כסף מתשלומים למועדוני כושר.

 8. רב תכליתית - רצועת סופלס יעילה מאוד לכל סוגי האימונים: היט / טבטה, כוח, פונקציונאלי, סופר סט, פילאטיס, גמישות, שיקום ועוד.

 9. מגוון תרגילים אינסופי - חיבור הרצועה האלסטית לכל מיקום וגובה מאפשר להרגיש את ההתנגדות מכל הכיוונים, המישורים והזוויות (לעומת רצועות תלייה או משקולות) לכל קבוצות השרירים בגוף, הגדולות והקטנות, עם דגש לשרירים העמוקים - שרירי הליבה (CORE) החשובים. 

 10. אופטימלית - העבודה עם רצועות אלסטיות מתבססת על עקרון ההתנגדות המשתנה / עולה. בניגוד למשקולות, רצועות אלסטיות מספקות התנגדות אשר עולה ככל שהשריר מתקצר, המובילה לגירוי גבוה של מערכת העצבים ומפעילה בתגובה יותר יחידות מוטוריות בשריר. התוצאה: שיפור בכוח השרירים.

 11. חיזוק המפרקים בטווחים אופטימליים - האפשרות לעבודה בטווחי תנועה אופטימליים מלאים, מייצרת רמה גבוהה של ייצוב וכהכנה מקסימלית לחימום המפרק לפני אימון, תנועות או תרגילים עצימים יותר, כגון: לחיצת חזה כנגד משקל, הטלת כידון ועוד.

 12. יעילות - בעת ביצוע תנועה מהירה עם משקולות, מרב היחידות המוטוריות בשריר מגויסות בתחילת התנועה של התרגיל, על מנת להשיג תנופה שתאפשר את המשך ביצועו. לעומת זאת, ההתנגדות של הרצועה האלסטית מאפשרת גירוי לאורך כל טווח התנועה, וגורמת לשרירים להתכווץ בעוצמה לאורך כל התנועה, כך שאי אפשר לזייף.

 13. בטיחותית - רצועת סופלס מונעת נזקים ופציעות.✔️מפחיתה עומס מהמפרקים ומורידה את הסיכון לפציעה ✔️משקולת יכולה ליפול ולפצוע ✔️הידית סביב מפרק כף היד של הרצועה האלסטית, מונעת נזקים במקרה של שחרור מהאחיזה.

 14. מוטיבציה - האביזרים שניתן לחבר, לוקחים את התרגילים שלב 1 קדימה ומאפשרים גיוון, אתגר, הנאה ומוטיבציה להתאמן.

 15. לכל הרמות והגילאים - הרצועה האלסטית מתאימה את עצמה למשתמש, בזכות האלסטיות המיוחדת והאפשרות לשינוי התנגדות מהיר.

*אחריות יצרן לשנתים על ציוד העשוי מעור, ושנה על שאר הציוד

bottom of page